20 december 2009

Opbrengst

De opbrengst van de veiling was 1000 (!) euro. Dat hebben we dus ook maar meteen naar het Glazen Huis gebracht. Er waren maar een paar kavels over, deze gaan naar de online-veiling van Serious Request en zullen dus deze week online verschijnen. Uiteraard zult u hier dan een linkje vinden.

Verder wil ik vanaf hier het Stripmuseum bedanken voor het meehelpen met het organiseren en natuurlijk ook alle gulle uitgeverijen, stripmakers, stripwinkels en de Leprastrichting bedanken voor hun bijdrage. Ook nog een woord van dank voor onze veilingmeester Sam Peeters, wiens enthousiasme ook zeer waardeverhogend werkte. En natuurlijk eentje voor m'n vriendin Roos, die chauffeurtje voor mij heeft gespeeld.

Maar bovenal wil ik uiteraard iedereen die wat gekocht heeft heel erg bedanken. Wat een mooi bedrag!

18 december 2009

XTRA

Uitgeverij Xtra stelt maar liefst 21 (!) strippakketten beschikbaar. In deze doosjes zitten 4 tot 6 boekjes uit 't fonds van de uitgeverij, waaronder de pulpman-box en een humor-box met cartoonbundels..

17 december 2009

Bandirah

Bandirah stuurde ons drie door hem gesigneerde deeltjes uit de Jonquai & Lazfartze-reeks (geschreven door Troy Titane, met illustraties van Bandirah):

Maarten Janssens

Van Maarten Janssens kregen we ook een leuk setje spullen, te weten een gesigneerd Bloeddorst-album, een zombie-origineeltje en een gesigneerd Limited Edition (30 stuks) 3EyedBear-pakket, bestaande uit een paperkit, 2 stickers en ministripboekje, geproduceerd voor de tentoonstelling 'Urban Paper', momenteel in de Tramwerkplaats in Winschoten:

Walhallie

Uiteraard stel ik, Hallie Lama, ook wat beschikbaar voor de veiling. Je kan bieden op een schilderijtje, een origineeltje en een gesigneerd Walhallie-boekje:

Dirkjan

Zojuist vernam ik vanuit het Stripmuseum het nieuws dat Mark Retera een DirkJan-origineeltje beschikbaar stelt. Hier heb ik helaas nog geen afbeelding van, dus dat is nog een goede reden om naar de veiling te komen! Thanks, Mark!

Argus

René Leisink van Studio Noodweer signeerde z'n nieuwste album voor de veiling:

16 december 2009

Lambiek

Van Galerie, Stripwinkel & Stripantiquariaat Lambiek kregen wij 'Terra Harmonica' van Paul Bodoni..

..en 'Plasticland' van Frank Kozik om te veilen:

Stripmuseum

Ook het Stripmuseum stelt spulletjes beschikbaar, en hoe. Van hen kregen we verhuisdozen vol met Heavy Metal, Eerie, Creepy en Vampirella. Deze bestaan uit boxen van verschillende jaargangen (indicatie): Eerie 1966 e.v., Creepie 1967 e.v., Heavy Metal 1989 - 1996, Vampirella 1969 - 1981 # 1 - # 96:

Kees de Boer

Kees de Boer stuurt ons twee boeken, te weten 'Max Laadvermogen' en 'Agent en Boef en de tekenstreken'..

..en een afgekeurde covertekening voor 'Agent en Boef':

Ruud Straatman

Van Ruud Straatman veilen wij 1 pagina 'Royaal Modaal' gemaakt op het net met opzet pagina plus de twee uiteindelijke uitvoeringen:

..1 pagina 'Royaal Modaal' helemaal getekend..

..en 3 Pagina's 'Joe Carioca'- scenario met origineel 'artwork' en uitgevoerd met tekst:

Gerard Leever

Van Gerard Leever ontvingen wij de originele tekening van de achterkant van het tweede Suus & Sas-album:

Linda van Erve

Linda van Erve gaf ons setjes kerstkaarten. We veilen drie setjes van 'Gezellig kerst (maar een beetje niet heus)'. -Een pakketje waar vijf dubbele kaarten van 10x15cm in zitten, met envelop:

..en ook drie setjes van 'Klein kerstverhaal'. Een serie van vijf kaarten die samen een verhaaltje vertellen en ook los van elkaar verstuurd kunnen worden.
Het zijn enkele kaarten van 21x10 cm, ook met envelop:

Mountain Mike

Van Stephan Timmers kregen we 2 gesigneerde Mountain Mike-boeken:

15 december 2009

Kenny Rubenis

Van Kenny Rubenis en Uitgeverij Catullus kreeg ik z'n nieuwe boekje 'Balthazar Poeski'. Verder stelt hij ook 'Kenny's Not So Amazingly Boring Comic' beschikbaar. Voor de laatste geldt dat dit ook echt de laatste is, dus weer er snel bij! Beiden zijn uiteraard gesigneerd.

Swamp Thing

Floris Oudshoorn is zo vriendelijk geweest z'n Swamp Thing-boeken te signeren en ook nog een tof schilderijtje te doneren. Thanks.

Bunbuns

Ook de 'Bunbuns' van Mattt Baay mochten niet ontbreken en dus doneerde hij onderstaand schilderijtje:

Fokke & Sukke

Van Jean-Marc van Tol (Uitgeverij Catullus) kregen we een gesigneerd exemplaar van 'Het Afzien van 2009'..

..en ook nog een gesigneerd kookboek: 'Kook! Op Eigen Benen met Fokke & Sukke'. Dankjewel, Jean-Marc!

Jan, Jans en de Kinderen

Van de Leprastichting mochten we 4 luxe, door Jan Kruis gesigneerde, exemplaren van 'Jan, Jans en de Kinderen in Mozambique' ontvangen:

Do You Know Flo?

Zo nee, ga je dan heel hard schamen. Of natuurlijk heel hard bieden op dit gesigneerde eerste deel van Flo, 'De Dagelijkse beslommeringen'. Met dank aan Floor de Goede en Uitgeverij Catullus.

De Kat

Hendrik J. Vos signeerde een exemplaar van 'De Kat in de Karpaten':